$ 5 per kilogram for strawberries?! You're best believing we're making ice cream! . . . . …

$ 5 per kilogram for strawberries?! 🍓 You're Best Thinking We Make Ice Cream!
.
.
.
.
#strawberry #red #sorbet #gelato #icecream #organic #homemade #breakfast #dessert #sweet #healthyfood #healthybreakfast #healthyeating #protein #training #bodybuilding #fit #fitness #fitspo #fitnessmotivation #fitnessjourney #weightlostransformation#weightlossjourney #weightlostransformation #transformation #motivated #deication #muscle #chef #cooking

Source